Velikonoce 2015 - Hradec Králové

Velikonoční jarmark Kávy na doma v Hradci Králové

Káva-na-doma---Velikonoční-jarmark-Hradec-Kralove

Včera, 21.3.2015, jsme se zúčastnili hradeckého velikonočního trhu vedle Adalbertina.

Opět naše “oblíbené” brzké ranní vstávání o půl 6. (podotýkáme, že jsme hradečáci, takže si tak nějak nedovedeme představit dopravit se tam např. z Prahy :) ), ale těšili jsme se, moc, a to převládlo.

Jsme trošku takoví stěhováci - naložit, vyložit, naložit a vyložit :) Ale stálo to za to! Stánek se nám povedl (resp. snad se vám líbil, a vy, kteří jste jej neměli možnost shlédnout, můžete zhodnotit naše aranžmá níže).

Přálo nám i počasí. Když se dnes podíváme ven z okna, jsme rádi, že trhy byly právě včera a ne dnes. Sluníčko svítilo už od rána a vydrželo do ukončení akce. Ostatně, domníváme se, že to bylo příjemné i pro vás, návštěvníky.

Byla to naše první letošní akce. Tentokrát jsme vám nabízeli dva druhy přípravy kávy, a to espresso a filtrovanou kávu pomocí drippu. Konkrétně dripp zaujal převážnou většinu z vás, což nás potěšilo a hlavně nás tento způsob přípravy kávy moc baví:)

Nabídli jsme vám celkem 4 druhy kávy: Brasil Santos NY2, Guatemala SHB Tres Marias Oriente, Costa Rica Dota Tarrazu Hermosa Premium a Columbia Excelso EP Antioquia, jak k přípravě na místě, tak i ke koupi ve formě balené, zrnkové, čerstvě upražené kávy.

 Kava-na-doma-Velikonocni-Jarmark-2015a

Potěšilo nás též “kolečko” dvou zákaznic, které náš stánek navštívili třikrát :) A právě to jsou ty momenty, které nám dělají velkou radost. To, že vám naše káva zachutná a vracíte se k nám. Toho si velice vážíme!

Kava-na-doma-Velikonocni-Jarmark-2015

Přejeme vám tedy alespoň touto cestou krásné a pestré Velikonoce, ať vás nepokaká beránek, a těšíme se na vás na další nadcházející akci v Hořiněvsi :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.